מה אנחנו עושים?

אז מאחורי מילים וסיסמאות - מה אנחנו בפועל עושים עבורכם?

מה אנחנו עושים?2018-10-03T21:22:29+00:00

מיתוג וקביעת מטרות שיווקיות

בניית מיתוג ושפה גראפית אחידה למותג, כך שיפנה לקהל היעד הרלוונטי בשפה שהוא מבין.

נלווה אתכם צעד אחר צעד בתהליך בניית המיתוג הנכון לעסק, כך שימצא חן בעינייכם ויפנה לקהל היעד הרלוונטי בשפה שלו. נתאים את המסרי העיקריים של החברה שלכם, ונתרגם אותם למטרות שיווקית שיתאימו גם לפעילות יחסי ציבור. יחסי הציבור של החברה שלכם מול הלקוחות והשפה בה אתם מדברים איתה הם מרכיב חשוב בהצלחה הדיגיטלית שלכם. בניית תכנית שיווקית אשר מציבה יעדים ברורים להצלחה בתחום השיווק הדיגיטלי ויחסי הציבור הם קריטים.

אני רוצה מיתוג לעסק

יצירת קמפיין פייסבוק ברמה העירונית, הארצית והבינלאומית

בנייה וניהול קמפיינים שיווקים בפייסבוק במגוון רחב של שפות, ובמסרים הפונים לשווקים הרלוונטים בארץ ובעולם.

קמפיין פייסבוק הוא כלי נוח ומהיר ליצירת פעילות דיגיטלית ויחסי ציבור ברשת. קמפיין כזה מאפשר להעלות את המודעות למותג, ולחשוף אותו לקהלי היעד הרלוונטים למותג. קמפניים בפייסבוק מאפשרים לעסקים לקדם את פעילות יחסי הציבור שלהם בכל רמה אפשרי, הכל ממקומית עירונית, ועד בינלאומית. במידה ויש לכם מוצר שמתאים לקהל הצרפתי, נוכל לקדם לכם אותו ברשת החברתית, תוך כתיבת התוכן המתאים ויצירת דפי נחיתה בהתאם. כל זאת במטרה למכור את המוצר הרצוי או להביא לידים בתחום המדובר.

אני רוצה קמפיין פייסבוק

קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני בגוגל פונה לעסקים שרוצים ויודעים להשקיע לטווח הארוך

הקידום האורגני בגוגל הוא תהליך ארוך הנמשך חודשים ארוכים עד להשגת התוצאות הרצויות. הלקוח יושב ומקבל איתנו מחקר מילות מפתח, אשר מציג לו את התחרות במילות המפתח בהם הוא רוצה להופיע גבוה. בהתאם לתקציב ולאפשרויות של הדבר, נעבוד ביחד עם הלקוח כדי להביאו למקום הגבוה ביותר בתוצאות החיפוש. חשוב להבין כי לא מדובר בתהליך הביא תוצאות מיידיות, אלה בתהליך ארוך בסופו של דבר משתלם מאוד.

אני רוצה קידום אורגני בגוגל

קמפיין גוגל

קמפיין גוגל המבוסס על רכישת מילות מפתח במטרה להביא תנועה לאתר הרצוי

בשונה מקידום אורגני בגוגל, קידום ממומן הוא תהליך מהיר המאפשר ללקוח להריץ קמפיין מהיר בגוגל לראות תוצאות כמעט מיידיות. בתהליך זה הלקוח מקדיש תקציב פרסום, אותו אנו מנהלים מול גוגל במטרה לרכוש מילות מפתח רלוונטיות ללקוח. בהתאם לתקציב הפרסום ולמילות המפתח הרלוונטיות, הלקוח ישלם על לחיצה על מילת המפתח בלבד. כלומר בכל פעם שתופיעו בתוצאות החיפוש וגולש ילחץ עליה, תצטרכו לשלם. מדובר בפתרון מעולה עבור כל מי שרוצה להביא לידים חמים ובעל תקציב פרסום גדול.

אני רוצה קמפיין ממומן בגוגל

תן לנו למשוך אליך לקוחות חדשים

אין טעם לבזבז את הזמן על שיווק, תנו למקצוענים לעשות את העבודה

אני רוצה לדבר איתכם!