פורטל סירונה

העבודה שעשינו עם חברת הסטרטאפ סירונה Sirona

פורטל סירונה2018-10-02T14:37:29+00:00

Project Description

מיתוג ועיצוב

כשלב ראשון בעבודה, בנינו מיתוג עבור הסטרטאפ. בחרנו יחד עם הלקוח את הצבעים, את הטיפורגפיה, ואת הצורות שהתאימו ללקוח. עזרנו לו לתרגם את הרעיון הכללי, לשפה גראפית איכותית. כשלב שני עיצבנו את מצגות החברה, אשר הוצגו בפני משקיעים פונטציאלים. הניסיון הרב שלנו בעיצוב מצגות עבור שוק הטכנולוגיה, איפשר לנו להתאים את מסרי הלקוח למשקיעים, ולגשר בין הפערים השונים. בהמשך לכך, ישבנו עם צוות השיווק אצלנו בחברה, כך שיתאים את עיצוב האתר לסטנדרטים השיווקים.

פיתוח האתר

שלב הפיתוח הוא השלב השני בעבודה איתנו. לאחר איפיון ובניית המותג מבחינת גראפית, מגיע שלב הפיתוח בו אנו מוציאים לפועל את חלומותיו של היזם או החברה איתה אנו עובדים. במקרה זה בנינו אתר המשלב בין אתר תדמיתי רגיל, אתר תוכן ופורום. כלומר אתר אשר נהנה מכל עולמות התוכן השונים, מאפשר תקשורת רחבה בתוך המערכת. במטרה להקהל את הלקוח, בנינו את האתר על מערכת קוד פתוח, כזו המאפשרת ללקוח לבצע שינויים קלים בעצמו, במהירות ובקלות.

שיווק

השלב האחרון בעבודה הוא שלב השיווק של האתר. בהתבסס על המידע שקיבלנו מהחברה, יצרנו עבור החברה דו"ח שיווקי בוא הראנו לה את האפשרויות השונות העומדות לרשותה. כיצד היא יכולה להשתלב בשוק הפעילות שלה, מה הם האתגרים המשמעותיים העומדים בדרכה וכיצד ניתן לפתור אותם. כמו כן יצרנו תכנית שיווקית דיגיטלית חצי שנתית, בה הצגנו ללקוח את האפשרויות השונות בהתאם לתקציב הפרסום.

גלריית תמונות

טעימה קטנה מהפרוייקט